V Powiatowy Piknik Osób Niepełnosprawnych w Krzyżowicach

15 września 2018 roku odbył się V Piknik Osób Niepełnosprawnych, organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Tym razem gospodarzem imprezy były Krzyżowice.

Jak co roku,  nasza szkoła przygotowała stoiska warsztatowe i wystawowe. Zwiedzający mogli podziwiać wyroby ceramiczne i kartki okolicznościowe, wykonane przez naszych uczniów oraz delektować się pysznym dżemem i powidłami.
Młodsze dzieci   samodzielnie wykonywały  prace z masy solnej i tworzyli ECO-Stworka. Starsi uczestnicy natomiast z  zapałem  układali  piękne kompozycje z suszonych roślin.
Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny mogliśmy się wspólnie bawić i wspaniale spędzić czas. Mamy nawet stałych bywalców naszych stoisk co  jest dla nas największą  nagrodą.
Do zobaczenia za rok Uśmiech