PAMIĘCI PANI MAŁGOSI

W dniu 27 marca 2019 roku odeszła od nas Pani Małgorzata Adamek.

Żegnamy Panią Małgorzatę Adamek,

oddanego dzieciom pedagoga, specjalistę oligofrenopedagogiki, logopedę ale przede wszystkim pogodnego i życzliwego człowieka.

Pokonywanie barier było dewizą Pani Małgosi. Dzięki Jej działaniom uczniowie z niepełnosprawnością ruchową byli obecni w przestrzeni kulturalnej i turystycznej Dolnego Śląska. Jej autorskie projekty wyzwalały w dzieciach kreatywność i chęć aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym Wrocławia - Europejskiej Stolicy Kultury. Uczyła, że każdy może udzielać pomocy innym potrzebującym.

Będzie nam Małgosiu brakowało Twojego humoru, żywiołowości i otwartości na drugiego człowieka.

Uczniowie, rodzice i pracownicy

Zespołu Szkół w Wierzbicach

Pogrzeb odbędzie się 6 kwietnia 2019 roku (sobota) o godzinie 11.00 w Kaplicy cmentarnej przy ulicy Grabiszyńskiej.