SZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

W czwartek 16 maja 2019 r. z okazji obchodów Dnia Zdrowia klasa pani Oli oraz pani Basi przy wsparciu pani Małgosi uczestniczyły w rozgrywkach sportowych.

Już od kilku miesięcy uczniowie przygotowywali się do Szkolnej Olimpiady Sportowej w ramach projektu edukacyjnego pod hasłem: NA SPORTOWO JEST ZDROWO.

Dla uczestników przygotowano rozmaite zadania sportowe z różnych dyscyplin czy konkurencji, m.in.:

- rzut woreczkiem do celu

- bieg szybki slalomem

- bieg na czworaka

- skoki i przeskoki

- czołganie na brzuchu

- tor przeszkód

- rzut do kosza piłką

Każdy z uczestników pamiętał o postawie prawdziwego sportowca – fair play oraz kibica.

Na zakończenie sportowych zmagań pani Ola podziękowała paniom za pomoc w przeprowadzeniu Szkolnej Olimpiady Sportowej, a uczniom za czynny udział w niej i rozdała nagrody – pamiątkowe medale.

Po skończonych zawodach na wszystkich czekała owocowo - warzywna niespodzianka: prawdziwa przekąska każdego sportowca oraz obrazek do kolorowania.