Wyjazd do Wrocławia: Z wizytą na lotnisku oraz na stadionie.

W dniu 11 czerwca 2019 r.  we wtorek,  odbyło się kolejne, a zarazem ostatnie w tym roku szkolnym, spotkanie integracyjne w ramach projektu międzyszkolnego CZTERY PORY ROKU pod hasłem: LATO – Podróż samolotem … prosto na stadion.

Wraz z naszymi kolegami z zaprzyjaźnionej szkoły z Gniechowic pojechaliśmy do Wrocławia, do Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika. Tam mogliśmy zobaczyć różne samoloty, dowiedzieć się jak funkcjonuje nowoczesny port lotniczy; obserwować przyloty i odloty statków powietrznych.

Potem udaliśmy się na stadion Śląska Wrocław. Po obiekcie oprowadzał nas przewodnik, który zdradzał nam sekrety wybudowanej z okazji  EURO 2012 budowli oraz opowiadał o piłkarzach WKS ŚLĄSK. Każdy mógł podziwiać stadion z różnych stron, nawet zza krat!

Pełni wrażeń, po krótkim odpoczynku w Mc Donalds, i bardzo szczęśliwi powróciliśmy do szkoły.