PIKNIK SZKOLNY

W czwartek spotkała nas nie lada atrakcja – piknik szkolny! Bawiliśmy się wyśmienicie i nawet słonko czasami wyjrzało zza chmur.Uśmiech Hasło przewodnie pikniku to: „Bezpieczna zabawa wakacji podstawa”.

Pani Małgosia nieźle nas przemaglowała pytaniami na temat bezpiecznych wakacji, ale daliśmy radę.Mrugnięcie Na naszą zabawę przyjechały dwa zaproszone zespoły ludowe: „Tyńczanki” i „Jarzębina”. Z nimi występowały nasze uczennice. Arletka i Dorotka miały swoje własne stroje, ponieważ występują w zespołach ze swoimi rodzicami: Dorotka z mamą a Arletka z tatą.

Wszyscy słuchając  repertuaru zespołów czekali na kiełbaski z grilla. I doczekali się.Śmiech Dzięki rodzicom uczniów nie zabrakło też pączków i świeżych truskawek. Bardzo dziękujemy. Na koniec były jeszcze lody. Niektórzy uczniowie żałują,że taki piknik jest tylko raz w roku.Niezdecydowany

Dla najstarszych gimnazjalistów był to ostatni, pożegnalny piknik w Wierzbicach. Zyczymy im sukcesów w nowej szkole.