ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dziś we łzach kończyliśmy Rok Szkolny.

Wielu z naszych uczniów żegnało mury szkoły i ośrodka, w którym spędzili sporą część swojego życia.

Mama Dorotki podziękowała pracownikom za te wszystkie lata, które zostaną zachowane w pamięci jako piękne wspomnienia. Wszyscy byliśmy bardzo wzruszeni; wspólnie spędzone chwile odżyły jak zatrzymane w kadrze. Będzie nam wszystkim trudno, ale życie toczy się dalej, a nasi uczniowie wychodzą w szeroki świat i tak już musi być. Obiecaliśmy sobie, że będziemy się spotykać i już czekamy na występ zespołu ludowego „Tyńczanki”, z Dorotką i jej mamą w składzie.

Uroczystości wręczania świadectw przyglądali się zaproszeni do naszej szkoły Pan Roman Potocki – Starosta Powiatu Wrocławskiego oraz Pani Agnieszka Pałys - Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu. Nasi Goście bardzo dobrze ocenili pracę szkoły, a widok serdecznej atmosfery, jaka towarzyszyła w tym ostatnim dniu, była tylko potwierdzeniem, że nie żyliśmy samą nauką ale też ciepłem wzajemnych relacji i troską.

Uściskom, potokom nagród i wzajemnych podziękowań nie było końca. Można by zacytować słowa piosenki „i tak się trudno rozstać…”  Wygonił nas upał, który tego dnia wszystkim dał się we znaki. Czas na wakacje!

A tak żegnaliśmy rok szkolny 2015 / 2016

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

MIŁYCH BEZPIECZNYCH WAKACJI

Do zobaczenia we wrześniu!!!