BAL KARNAWAŁOWY

W czwartek 9 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Wcześniej, uczniowie wspólnie z nauczycielami dekorowali salę: dmuchali balony, wycinali z bibuły kolorowe wstęgi i kokardki.

Muzyka, którą przygotował Kamil spodobała się wszystkim. Świetnie się przy niej bawili i ci młodsi i starsi uczniowie. Największą atrakcją były konkursy przygotowane przez panią Olę i panią Basię. Za udział w nich każdy dostał drobną niespodziankę.

W przerwie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Wiele dzieci przebrało się w piękne stroje, które zaprezentowały pod koniec zabawy. Były wśród nich księżniczki, książęta, aniołki, Spider-Man, kot w butach i wiele innych. Po prezentacji strojów odbył się barwny korowód.

Z żalem zakończyliśmy nasz bal i z niecierpliwością czekamy na następny.