Prowadzimy naukę w zakresie:

Szkoły Podstawowej

Szkoła Podstawowa z  egzaminem po klasie VIII.

Szkoła Podstawowa Specjalna dla dzieci z niepełnosprawnością umysłową  w stopniu umiarkowanym i znacznym.

Wymagane dokumenty do Szkoły Podstawowej:

1. Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną.
  2. Wniosek rodzica lub prawnego opiekuna o przyjęcie dziecka do szkoły.
  3. Skierowanie do szkoły wydane przez Starostę Powiatu lub Wydział Oświaty Miasta, ze względu na miejsce zamieszkania opiekuna prawnego dziecka.
  4. Jedna  fotografia.
  5. Odpis aktu urodzenia.
  6. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Liceum Ogólnokształcącego

Klasa dla uczniów w normie intelektualnej z niepełnosprawnością ruchową i sprzężoną

Wymagane dokumenty do Liceum:

2. Skierowanie do szkoły wydane przez Starostę Powiatu lub Wydział Oświaty Miasta, ze względu na miejsce zamieszkania opiekuna prawnego dziecka.
  3. Podanie o przyjęcie do szkoły.
  4. Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.
  5. Zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty lub zwolnienie z egzaminu wydane przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.
  6. Jedna fotografia.
  7. Odpis aktu urodzenia.
  8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Chcesz zobaczyć więcej?   Kliknij tutaj