PLATWORMA EDUKACYJNA

Platforma edukacyjna dla profesjonalistów na temat ochrony dzieci i młodzieży przed przemocą.

Platforma edukacyjna dla profesjonalistów www.edukacja.fdn.pl jest miejscem integrującym zasoby edukacyjne dotyczące problemu krzywdzenia dzieci i jego profilaktyki. Wśród nich znajdują się zarówno kursy i publikacje pozwalające na podniesienie kompetencji profesjonalistów w zakresie problemu przemocy czy wykorzystywania dzieci, jak i gotowe narzędzia, które specjaliści mogą wykorzystywać w edukacji profilaktycznej dzieci i młodzieży. Przygotowane  materiały wykorzystują interaktywne metody edukacyjne. Użytkownicy uczą się nt. problemu krzywdzenia dzieci nie tylko za pomocą publikacji tekstowych, ale także m.in. za pomocą wysokiej jakości filmów, obrazów, animacji.